Анђела Sавић - 2. место на конкурсу "Мост разумвења..."

Почетак / Активности / Такмичења / Анђела Sавић - 2. место на конкурсу "Мост разумвења..."
Анђела Sавић - 2. место на конкурсу "Мост разумвења..."

БЕОГРАД, 01. октобар - Ученица шестог разреда ОШ “Вук Караџић“ у Шилову Анђела Савић, добитница је друге награде у литерарној категорији на конкурсу “Мост размевања-међугенерацијска солидарност”.

Анђели су награду уручили испред галерије САНУ у Београду, повереник за заштиту равноправности Бранкица Јанковић и директор Црвеног крста проф. др Драган Радовановић.

Била је и гост управника Аудио визуелног архива и Центра за дигитализацију САНУ Радослава Зеленовића од кога је на поклон добила књигу.

Конкурс за најбољи литерарни рад, ликовни рад и фотографију на тему „МОСТ РАЗУМЕВАЊА – МЕЂУГЕНЕРАЦИЈСКА СОЛИДАРНОСТ“, организован је поводом Међународног дана старијих особа.

Овом приликом Управа ОШ "Вук Караџић" Гњилане-Шилово честита Анђели освојено 2. место на конкурсу.

Izvor: RTV Puls