Креативне радионице - Кметовце

Почетак / Активности / Дечја недеља / Креативне радионице - Кметовце
Креативне радионице - Кметовце

Кметовце, 09. 10. 2018. године - Данас су у нашем издвојеном одељењу у Кметовцу започете креативне радионице за ученике од првог до четвртог разреда са темама: Украшавамо кукуруз, Украшавамо тикве, Украшавамо тегле и Израда лутака на којим учествују ученици, родитељи и учитељи.

Ученици ће своје радове продавати на штанду школе у оквиру Дечје недеље која почиње у понедељак, 15. 10. 2018. године. Овим акцијама наша школа код ученика развија свест о предузетништву што је предвиђено новим наставним планом и програмом.

Распоред креативних радионица:

-Кметовце - 09. 10. 2018. год. са почетком у 10 часова;

-Гњилане код Цркве - 10. 10. 2018. године са почеком у 10 часова;

-Гњилане у улици И. Л. Р. - 10. 10. 2018. године са почеком у 15 часова и

-Шилово - 11. 10. 2018. године са почеком у 15 часова.